Yurtdışında Dil Okulu

Yurt dışı dil okulları için dünyanın en popüler lokasyonlarında en popüler dil okullarını bir araya getirdik. Bütçenize, beklentilerinize ve hedeflerinize uygun program ve lokasyon seçimlerini profesyonel ellere bırakın. Yurt dışı eğitimin olmazsa olmazı olan yurt dışında dil eğitimi için bir çok opsiyonunuzun olduğunu biliyor muydunuz?

Amerika Dil Okulları

Özgürlükler ve fırsatlar ülkesi Amerika’da alacağınız dil eğitimi sizi dünyanın bir çok farklı bölgesinden aynı amaçla gelmiş insanlarla tanışmanıza olanak sağlayacak. Üstelik bir çok farklı bölgede sayısız olanaklar Amerika’da.

İngiltere Dil Okulları

Akademik anlamda İngiltere Türkiye’den gidenlerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında geliyor. Tarihi dokusu ve nazik insanlarıyla İngiltere’nin farklı şehirlerinde dil eğitimi almak için bir çok opsiyonunuz bulunuyor.

Malta Dil Okulları

Dil öğrenirken Akdeniz iklimini iliklerinize kadar yaşayacağınız bu küçük ada ülkesi özellikle yaz aylarında dünyanın bir çok noktasından dil öğrenmek için gelen diğer insanlarla sizi birleştirecek. Malta, dil eğitiminde Avrupa’da en çok tercih edilen ülke.

Kanada Dil Okulları

Sakin insanlarıyla refah düzeyi yüksek bir ülke olan Kanada, dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden birisi. İngilizce ve Fransızca bu ülkede iki resmi dil olarak kullanılıyor. Ayrıca Kanada’da eğitim almak sandığınız gibi pahalı değil.

İrlanda Dil Okulları

İrlanda’da hayat dil eğitimi almanız için çok uygun ayrıca 25 hafta ve üzeri bir eğitim programına katılmanız durumunda çalışma izninizin olduğunu biliyor muydunuz? İrlanda’daki okul ve programlarımıza bakıp seçiminizi yapın.

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da dil eğitimi almak şimdi daha ekonomik ve avantajlı. Katılacağınız eğitim programı ile birlikte dünyanın bir çok noktasından gelen insanlarla tanışma fırsatınız olacağı gibi yarı zamanlı çalışma hakkınızla birlikte eğitiminize katkıda bulunabilirsiniz.