HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA (EXPORT IMPORT)

SRS OVERSEAS Danışmanlık Firması, sahip olduğu geniş tecrübesi ve profesyonelliği ön planda olan, profesyonel ekip ve uzman kadromuzla siz değerli firmalarımızın ve katılımcılarımızın hizmetindeyiz. Sahip olduğumuz teknik ve mesleki donanım ve hizmet kalitemizle, firmalarımız ve ülkemiz için en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Çünkü onların kazanması bizim kazanmamız ve ülkemizin kazanması demektir. Bu yüzden SRS OVERSEAS Danışmanlık Firması olarak, kendimize çizdiğimiz değerlerimizi koruyarak hizmet verme anlayışımızı sürdürecek ve daima doğru bilgi aktarımı yaparak bilinçli iş kolları oluşturmaya devam edeceğiz.
YAPILAN İŞLER:

UKRAYNA İŞ SEYAHATI
Ukrayna gelişen ekonomisiyle önümüzde ki yıllarda hem yatırım hemde ihracat pazarı olarak ön plana çıkmakta ve çıkacaktır. bu neden le çeşitli sektörler de 38 iş adamımız ve Dönemin Ekonomi Bakanı yardımcısı Sayın Fatih Metin beyin de terşifleriyle Ukrayna Odalar Borsalar Birliği ile Ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Ukrayna İş Gezisini verimli bir şekilde gerçekleştirdik.

KOSOVA ALIM HEYETI PROGRAMI
Kosova Prizren Business Forum yetkililerimiz ve değerli üyeleri ülkemize alım heyeti olarak misafir oldular. Kendilerini AKSİAD (Akyurt Sanayi ve İş Adamları Derneği) üyeleri, SASİAD (Sakarya Sanayi ve İş Adamları Derneği) üyeleri ile Ankara ve Sakarya ilimizde faaliyet gösteren firmalarımızla B2B görüşmeler yaptırılarak iki ülke arasında ticaretin ve dostluğun geliştirilmesi amacıyla faaliyetimiz güzel bir şekilde gerçekleşti.

İTALYA PADOVA PEYZAJ FUARI VE TEKNİK GEZİ
Mersin Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜS-BİR) nin değerli üyeleri, İtalya Padova’ da gerçekleştirilen Flormart Fuar ziyaretine katılmalarına müteakip, Cannetto ve Pistoia şehirlerinde bulunan firmalarla B2B görüşmeler yapılarak heyetimizin pazar araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

ABD FINDIK VE FINDIK ÜRÜNLERİ PAZAR ARAŞTIRMASI – AMAZON.COM İŞ ZİYARETİ
Sakarya Ticaret Borsası’nın değerli üyelerini Amerika Birleşik Devletleri Seattle ve Oregon Eyaletlerine fındık ve fındık ürünleri pazar araştırması amacıyla ziyarette bulunduk. Ziyaretler esnasında üst düzey firmalar ve AMAZON yetkilileri ile görüşmelerde bulunduk.

SÜS BİTKİLERİ ÜRETİCİLERİ ALT BİRLİĞİ İLE MIAMI ORLANDO PAZAR ARAŞTIRMASI – ORLANDO LANDSCAPE PEYZAJ FUARI GEZİSİ
31- Ekim 5- Kasım 2017 tarihleri arasında Susbir üyeleri ile beraber miamı ve orlandoda hem pazar araştırması hemde peyzaj fuarına katıldık.

TAIWAN TAIPEI FOOD FAIR VE TAYVAN PAZAR ARASTIRMASI
27-30 Haziran 2018 tarihinde uzak doğu Asyanın incisi Tayvana pazar araştırma ve gıda fuarına ülkemizin çeşitli bölgelerinden iş adamlarımız ile katılarak verimli bir gezi gerçekleştirdik.